Testování produktů

Hrnek na cesty

10. září 2018 v 19:47 | Kejtyna
Cestovní hrnek s karabinou místo ouška je super nápad. Připnout jej můžete k pásku nebo třeba ke šrákům batůžku. Je lehký a díky připínání ani nezabere místo. Za mě moc fajn vynález. Díky Poštovné Zdarma!

Kočičí knoflíčky

6. srpna 2018 v 13:04 | Kejtyna
Tentokrát jsem na testování dostala kočičí knoflíčky. A trvalo mi dlouhých deset měsíců, než jsem se dokopala k článku. V poštovné zdarma se mnou měli trpělivost, tak je tu slíbená recenze.


Nápad dřevěných knoflíčků s kočkami je boží. Provedení i materiál je super. Možná bych jenom ražbu orientovala trochu jinak, protože takhle je většina koček zombie kočky :) Ale možná to byl účel...Každopádně štědré balení různých typů koček může pěkně zkrášlit mnoho outfitů, takže doporučuji!

Tejpovací pásky

10. června 2017 v 22:19 | Kejtyna
Nově jsem se pustila také do testování produktů. Mým prvním experimentem byla tejpovací páska od Poštovnézdarma.cz . Metoda tejpování si v posledních letech získává stále větší oblibu a to především díky sportovním přenosům, kde můžeme vidět různobarevné tejpovací pásky přímo na tělech sportovců. Tejpování jako takové je však známé několik desítek let. Nejdříve se používaly fixační tejpovací pásky, které měly podpořit svaly a klouby ve sportovní činnosti. Postupem času se však začaly používat pružnější materiály, které dnes známe jako tzv. kinesio tape.


V e-shopu se mi líbilo, že zde byl široký výběr různých barev pásek. Aplikace pásky byla velmi jednoduchá. Nicméně co se efektivnosti týče, tak se poměrně brzy začla odlepovat, takže sval dlouho zpevňovat nevydržela...
 
 

Reklama