Duben 2008

Hvězdy září v reklamách

28. dubna 2008 v 20:18 | Kejtyna |  ×Užitečné odkazy×
Znáte to. Menší finanční krize v rodině a penízků je málo a jelikož jste moc slavní a chodí vám nabídky a vy jste mizerní herci, tak jdete do reklamy lákat lidi na laciný výrobek. A ani vlastně nemusíte být skuteční. Stačí se někdy objevit v médiích.
A zde máme alespoň zlomek z těch, co se zaprodali. No nekup to, když je tam Homer nebo Pavel Zedníček.
Alice Bendová
Claudia Schiffer
Natalia Oreiro
Penelope Cruz
Homer Simpson

Wicked Game - Chrisa Isaak

25. dubna 2008 v 8:47 | Kejtyna |  ×Hudba×
Takový psycho song...videoklip poněkud monotématický, no ale co už...Pro nevzdělance tahle písnička byla také v Přátelích asi tak v 2. sérii
The world was on fire and no one could save me but you.
It's strange what desire will make foolish people do.
I never dreamed that I'd meet somebody like you.
And I never dreamed that I'd lose somebody like you.

No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
With you (This world is only gonna break your heart)

What a wicked game to play, to make me feel this way.
What a wicked thing to do, to let me dream of you.
What a wicked thing to say, you never felt this way.
What a wicked thing to do, to make me dream of you and,

I want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
No, I want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
With you.

The world was on fire and no one could save me but you.
It's strange what desire will make foolish people do.
I never dreamed that I'd love somebody like you.
And I never dreamed that I'd lose somebody like you,

No, I want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
No, I want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
With you (This world is only gonna break your heart)
No, I... (This world is only gonna break your heart)
(This world is only gonna break your heart)

Nobody loves no one.

Reklamy na mentos - the best

21. dubna 2008 v 12:27 | Kejtyna |  ×Lidé×
Já sice nejsem fanda těch přiblblých komerčních výplodů chorých hlav, ale musím uznat, že reklamy na mentos, mají něco do sebe (ne že by ovce jezdilyna sekačkách nebo ptáci si rytmicky zobali ,ale líběj se mi). Zvlášť tu melodii s ptákama miluju =D


Fenomén youtube

19. dubna 2008 v 16:15 | Kejtyna |  ×Úvahy×
Znáte youtube? Kdo ne, tak ten jako by nebyl. Každý alespoň průměrný surfer zná youtub. Je to neuvěřitelná věcička - najdete tam soundtracky, reklamy, části filmů, videoklipy....prostě všechno na co si jen vzpomenete. Ti zručnější pak také mohou najít profil některých slavných hvězd, které si stejně jako každý mohli profil založit (např. Paris Hilton, Michael Jackson, Madonna - její poslední přidaný klip byl, jak tam vysává, Avril Lavigne, Christina Aguilera, Shakira...), dokonce tam můžete zjistit,jaký má Paris Hilton ráda klip (mimochodem je to Circle Circle Dot Dot - Jamie Kennedy and Stu Stone). Můžete sledovat, aktuální klipy populárních skupin, které je ze svých profilů stále aktualizují (co jsem měla možnost vidět, tak tak činí např. HIM, Greenday, Simple Plan, Tatu...). Dokonce pokud máte též profil na youtub, můžete jim klidně napsat. Vyžaduje to ovšem jistou znalost angličtiny a zručnost...
YouTube je největší internetový server pro sdílení filmových souborů. Založili jej v únoru 2005 Chad Hurley, Steve Chen and Jawed Karim, v listopadu 2006 byl zakoupen společností Google za 1,65 miliardy dolarů[1]. Od svého založení zaznamenal návštěvnost převyšující 100 milionů.
Každý se může zdarma zaregistrovat a sdílet své filmy s ostatními uživateli. YouTube stojí za zrodem mnoha internetových hvězd - uživatelů, jejichž filmy shlédlo obrovské množství lidí (často přes milion). Největším problémem je však pro server fakt, že mnozí nahrávají obsah porušující autorská práva (hudební klipy, části filmů atd.). (zdroj:wikipedie)
Spousta serverů se po youtub opičí, ale žádný z nich nikdy nedosáhl takové popularity jako výše jmenovaný. Jeho dokonalost je právě v jednoduchosti a skvělé dostupnosti.(stačí mít jen flash player) Jedním z nejslavnějších lidí co je proslavilo youtube je jednaosmdesátiletý pán, vystupující pod přezdívkou geriatric 1927 jinak je to angličan Peter. Pravděpodobně jsem o něm už někdy psala, ale pro ty, co nečetli, je to jednojeho videjo.
Youtube slouží pro zábavu i poučení. Například my ve škole jsme se měli vrámci přírodopisu dívat na tsunami (nakonec to kikslo, protože neměli právě onen zmiňovaný flashplayer). Takže youtube zdar!


Trochu španělského (morbidního) humoru

18. dubna 2008 v 19:44 | Kejtyna |  ×HOAX×
Nyní jsi již s Bohem. Bože, dej si pozor na své křeslo.
Tady odpočívá P.J., dobrý manžel, dobrý otec, špatný elektrikář.
Vzpomínají všichni Tvoji synové (kromě Richarda, který nedal nic)
Tady odpočívá moje milovaná manželka. Pane Bože, přijmi ji se stejnou radostí, s jakou já Ti ji posílám.

Monarchova myš

9. dubna 2008 v 15:20 | Kejtyna |  ×Moje výtvory×
Minulý týden skrz internet přeletěla zpráva: Našla se myš, která údajně nahlodala kosterní pozůstatky Rudolfa II. Myš, která měla na svědomí toto hrozné znehodnocení pozůstatků již tkví na onom světě, stejně jako objekt její touhy.
Myš náhle zesnula pravděpodobně několik hodin po požití kusu starcových pozůstatků, které jsou uchovány v katedrále Svatého Víta. Poté se údajně odpotácela do šatny údržbáře a tam, v jeho košili odžila svou poslední hodinku. Z posledních sil se mu ještě zahryzla do kapsy.
Tento nález vyvolal žhavou diskuzi mezi historiky v pražském národním muzeu. Císař Rudolf tedy nemusel zemřít přirozenou smrtí, jak se předpokládalo, ale mohl být otráven. Kým? Případem se nyní zabývá pražská kriminální policie.
Tyto fotografie byly pořízeny vlezlými paparazzi ihned po veřejném odhalení nálezu.
BTW dělám si prdel. Tuhle krysku sem vyfotila já =D

Čína, Čína, Čína

4. dubna 2008 v 20:39 | Kejtyna |  ×Úvahy×
Jistě si z vás každá všímnul malých titulků made in china. Čína jako jedna z mnoha orientálních zemí má nejlevnější pracovní síly, tudíž se spousta věcí vyváží právě odtamtud. Bohužel se ovšem potvrzuje fakt, že nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. Tohle přísloví včak číňani neznají. ade in china není zárukou kvality.
Ovšem platí rovnice - čínské zboží = levné zboží. Například dneska jsem byla v hudebninách, poptat se po nějakých houslích. A světe div se. Čínské housle měli za 4 litry zatímco české stály 9. Myslím, že brzy bude české zboží pouze luxus, který si bude moct dovolit málokdo. Ist nicht möglich?
Bizarní však je, že oblečení vyrobené v Číně prodávají naši vietnamští spoluobčané. Myslím, že k tomu není co dodávat, všichni víme, jak to chodí v takové renomované luxusní tržnici příp. super obchodě. Aby jste věděli že i vietnamci jdou s módou, přikládám odkaz na první vietnamský internetový obchod ->http://vietnamsky.prodejce.cz/ . Najdete tam super značky abidas a panna. No prostě neber to...
A co závěrem? Čínské produkty pomalu ale jistě ovládají světový trh. A daří se jim to. Šikovný čínský ručičky.