Postmodení představa světa bez mužů

1. prosince 2007 v 20:21 | Kejtyna |  ×Úvahy×

Vždycky jsem si myslela, že jak v MF Dnes, tak v magazínu MF Dnes vycházejí alespoň trochu hodnotné články(tož co, lepší než Blesk...), které píší uvědomělí redaktoři. Když však tento čtvrtek (29.11.) vyšlo nové číslo, jehož hlavním tématem bylo přesvědčení, že emancipované ženy v dnešní době se dokáží obejít bez mužů, jaksi mě přesvěčili o opaku.
Pravděpodobně už nevědí o čem psát, protože svět bez mužů, to je jaksi blbost. Něco podobného, jako kdybyste si chtěli představit dálnici bez aut (a teď zrovna nemyslím, že by nebylo čím jezdit).
Na otázku světa bez mužů vám odpovím jednoduše: blbost.To jim nestačí. Na titulní straně mají poutavý úúúžasný nadpis Sexmise 2008 - Ženy vládnou světu, mají se muži bát? Ehm, ehm. Sice je MF "tak trochu" bulvár, ale co je moc, to je moc. A ješt k tomu se s tím rozkecávají na šesti stranách.Popsaných z obou stran.
Sexy (ani náhodou) obrázky a u nich vhodné popisky lovkyně,supermatka,opravářka,kardinálka a ředitelka zeměkoule. Tak to sorry, ale tohle se nedá číst ani na záchodě.
Zkuste si to představit: svět bez mužů. Nemluvě o tom, že by se rapidně zvýšil počet žen homosexuálně orientovaných, jenom proto, aby uspokojily svou touhu. Kdyby se dovedly samy dovést do jiného stavu, aniž by k tomu potřebovaly kopulaci, bylo by to sice zajímavé, že jo umělé oplodnění...zajímalo by mě, ale jak by se podle redaktorů MF dostaly spermie do spermabanky, když by nebyli muži, kteří by tam ty spermie jaksi uložili. A to je jenom špička ledovce. Tak prosimvás už nepište takový žvásty, nebo vás přestanu číst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama