Osluchátkovaní

30. listopadu 2007 v 19:27 | Kejtyna |  ×Úvahy×
¨Kolikrát se vám stane, když jdete městem, že potkáte člověka se sluchátky v (na) uších? Jistě ne jednou. Přibližně od roku 1984, kdy byl vynelezen první model sluchátek si miliony teenagerů (nejen) nosí hudbu s sebou.
Co maj sluchátka za výhodu? Máte svý oblíbený songy všude s sebou. V buse se nenudíte. Můžete zajímavou chvíli prožít s patřičnou "kulisou". A nevýhody?Jste odříznutí od okolního světa. Lidé na vás často koukaj jako na blba. A když přecházíte silnici, pár metrů od vás jede kamion a klaxon vřeští jako na lesy, s tou hitovkou v uších puštěnou na maximum jej asi těžko uslyšíte.
Abych se přiznala, se svým Dooniem forty taky často tvoříme pár osluchátkovaných. Ale zase ne tak často. Zaprvý proto,že já nemám moc velkou výdrž a z těch "pecek" mě brzy rozbolí hlava (případně zalehnou uši ) a taky nechcu ztratit kontakt ze světem atd.; atd.
Ale víte, co je opravdu zajímavý? Že většinou podle typu a barvy sluchátek většinou poznáte jejich nositele. Nechci tím tvrdit, že dotyčný, co má v uších bílé sluchátka a v kapse pravděpodobně iPod nebo podobnou hračičku,musí být na 100% šamponek nebo zbohatlík co neví kam s prachama, ale taky to nevylučuju, že jo...Ale třeba ten, komu do uší valí pecky z černých sluchátek je má buďjako módní doplněk, je praktický nebo je prostě emo. Ne, dělám si jenom srandu. Tak jsem si jenom vzpoměla na zde již opěvované dívčí časopisy, a indentifikace člověka podle sluchátek mi přijde jako pěkná hovadina...no co, každý jednou šlápne vedle =D
P.S: Jo ale kdyby vás to zajímalo, tak hopeři a skejťáci většinou nosej takový ty velký "popelníky" na uších. To se neseknete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Januscha Januscha | 7. prosince 2007 v 17:02 | Reagovat

njn, busek froz Uh co?:-D sluchátkování :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama