Chcete si kousnout? Jen pojďte, to už nás nevytrhne....

25. února 2007 v 20:46 | Kejtyna
Dnes v noci se mi zdál divnej sen. Nedá mi to , abych o tom nenapsala. Moc si ho sice nepamatuju, ale vzpomínám si, že byla nějaká válka nebo co a každá malá bombička co padla, urvala kus země se všemi vrstvami až k jádru. Přimělo mě to k zamyšlení a k tomuto článku. My všichni vedeme tuhle k zemi k destrukci a pomalému zániku.
Dalo se to přirovnat k jablku.
Ne jablko, spíš ohryzek. Bum! A urval se kus země. A my tomu jen nečinně přihlíželi. V zemském jádru to vypadalo jako v ráji. Všude plno květin a motýlů. A mezi nimy rutiny špinavé hlíny. My si tam plavali v tom sajrajtu, v bažině na povrchu zemském a čekali, co bude dál...
Ohlodáváme tu naši planetu, jako zahradník shnilé jablko. Jen my ji můžeme zachránit! Ničíme ji, ničíme ji tím všim co děláme. Počínaje vypouštěním oxidu dusného (N2O) do vzduchu => narušení ozonové vrstvy, přes radioaktivní černobyl až po jaderné války.
Proč? Ptám se proč? Aktuální je třeba situace s americkými radary. Má to být takový "deštník nad Evropou". Ty radary maj sledovat rakety, kterék nám někdo z východu může sendnout. Proč? Možná nějakej srařičkej ruskej car nebo co to tam maj, je šíleně nadrženej, ale ta jeho carevna, nebo co to tam maj, ho nechce protože je ošklivej, tak má blbou náladu a posílá rakety. Nebo je to debil.
To je jedno jaký sou důvody.Hlavní je, že ty problémy tu jsou. Ať už je to nesmyslný americký radar nebo jaderná válka. Proč kua lidi nemůžete všechny ty odporný zbraně, tanky,radary, rakety, ponorky, a kdoví co ještě odstranit z povrchu zemskýho, aby už žádný ničení životních podmínek nebylo?

Může si snad každý tady na planetě dělat co se mu zachce? Začít si válku, beztrestně vypouštět freony, ukousnout si z pomyslného jablka?

Mě to štve. Nejen to, že se do 20ti let (cca. v roce 2025) všichni přemnožíme a chcípnem na hlad (teda my se nepřemnožíme. my na to nemáme kdy. Ale asiaté -Číňani a Vietnamci- a Afričané doprahnou k nám do Evropy) a za takových 50 let už nebude ani Antarktida, protože globální oteplování nám vžechny ledovce roztaje a mořské řasy nám budou nezastavitelně narušovat ozonovou vrstvu, takže se tu pravděpodobně všeci usmažíme!

Moji drazí, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat!!!

© copyright: Kejty 2007
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Serafína Bez Křídel Serafína Bez Křídel | Web | 15. března 2007 v 9:48 | Reagovat

No máš v zásadě pravdu, ale vlastně kopeme hrob jenom pro savce. Tahle planeta má už za sebou éru dinosaurů a vzhledem k tomu, že jí nemůžeme rozkopat celou nikdy nenajdeme všechny fosilie. Sotva se dozvíme jak na tom skutečně vývojově byli a jestli už náhodou jedna jaderná válka nebyla... A taky nedokážeme na 100% určit jak je stará tahle planeta, takže ani nevíme kolik jaderných válek už mohlo být... Pochybuji že zničíme Zemi. Zničíme sebe.

A mohla bys prosím rozvést to o těch řasách? Pokud vím ve dne provádějí fotosyntézu, v noci dýchají. Přijde mi to jako vyvážená záležitost... Navíc, když se přemnoží řasy, přemnoží se býložravé ryby, pak masožravé ryby a pak bude šance, že přemnožení lidé budou mít co žrát, ne?

2 Kejty>>Serafína Bez Křídel Kejty>>Serafína Bez Křídel | 15. března 2007 v 18:30 | Reagovat

plně s tebou souhlasím"! jsem ráda, že nejsem sama, kdo se o to zajímá....k těm řasám se yjádřím samostatně ve článku, až budu mít kapánek času ju?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama